Březen 2013

bleskovka

18. března 2013 v 19:31 | TeRiRi |  bleskovky , poznávačky

BLESKOVKA


  1. Ahoj/hello
  2. jak si se na můj blog dostal/a
  3. máš rád/a One Directions?
  4. Co chceš na diplom ?

deník - 18.3.2013

18. března 2013 v 19:24 | TeRiRi |  deník
Milí deníčku,
o jarních prázdninách sem byla na Moravě u babičky. Spala sem v ložnici a proto sem se každý den budila v 5:00 hodin ráno. Spala sem s dědou který měl zrovna kašel a rýmu. Takže chrápal a kašlal dohromady =(. No nic . Dnes ještě přidám :

Layouty - volné
Objednávka layoutů
bleskovka
Dragon World - jedna kapitola
Nová rubrika - zdraví
první článek do rubriky zdraví
kontrola affs
nová rubrika - rady a tipy na ''krásu''
první článek do rubriky rady a tipy na krásu
recenze na knihu - Deník mimoňky
recenze na film - Když si Chuck bral Larryho
recenze na film - Tohle je sparta !
recenze na film - Zohan krycí jméno kadeřník

jinak sem dnes dostala z matematiky 3. No neva , opravím si to :)) Tak a to je vše. Teď musím jít stihnout tenhle seznam :)) Ahoj .

deník - 1.3.2013

1. března 2013 v 20:35 | TeRiRi |  deník
Milí deníku ,
Za prvé se velice ale velice omlouvám , že sem na blog vůbec nepíšu . Nemám žádné nápady. Jo a už jsem si založila tu hp hru. Tady máte odkaz : http://www.e-bradavice.estranky.cz/ . Hledají se tam žáci a profesoři ! Tak se prosím registrujte a udělejte mi tu radost ! =) . Zatím tam máme jenom 2 profesory a jednu kolejní ředitelku a žádného žáka. Jinak dnes ještě oběhnu affs a udělám soutěž - fotografickou . Tak a jinak tenhle celej týden sem měla plavání atd. Také sem minulý čtvrtek byla u doktora na hlavu. (Mám totiž migrény a tentokrát to zase začalo a je to skoro opakovaně). Takže mi tam dal zas nějakou čapku s dírkama , vzal tu dětskou stříkačku a vzal gel a tu stříkačku tam tim naplnil. A potom do těch dírek to tam stříkal. Chvilku to štípalo ale jen trochu a stejně ten gel potom tak krásně chladil. Měla jsem tam s tím potom asi půl hodiny ležet na lehátku a málem sem usnula. Taťka málem usnul v čekárně =D. Tak a to by bylo vše !


AHOJ !