Dragon world 4.část

15. února 2013 v 15:45 | TeRiRi |  TeRiRi píše
,,Pojď bráško .'' Řekl Kevin Marcelovi . ,,Kam??'' Zeptal se Marcel . ,, Půjdem do dračího světa , tam se alespoň uklidníme a přestaneme na to myslet , OK ?'' Řekl Kevin . ,,Ok'' Řekl Marcel .

PO 10 MINUTÁCH :

,,Tak sme tu . '' Řekl Kevin . ,,Jo sme'' Řekl poklesným hlasem Marcel . -- Kluci ukázali strážcovi odznak a vstoupili do Dračího světa. ,, Co máme za hodinu ? '' Zeptal se Kevin Marcela . ,,Drakolopii '' Odpověděl . ,,Super ! '' Zakřičel Kevin . ,,To se raduješ? '' Zeptal se Marcel . ,,Ale ne , já jsem naštvanej ! '' Řekl Kevin ,, A proč ?'' Zeptal se Marcel. ,,No , protože mi tento předmět vůbec nejde a jestl imě ten blbej učitel zase vyvolá tak ho asi zabiju !!''Vysvětloval Kevin . ,,Aha'' jen mu tak přikývl Marcel. ,, crrrrrrrrrr crrrrrrrrrr crrrrrrrrr crrrrrrrrrr !!!! '' Zazvonil zvonek. ,,Ježiš zvoní pojď měli by sme jít'' . Řekl Marccel. ,, jO JDEM'' Přikývl Kevin. ,,Tak děti posaďte se !'' zakřičel učitel na drakolopii.,, K tabuli Kevin ! '' řekl učitel. ,,Pane učiteli ,proč zas já ? Já se nemám vůbec čas se to doučit . Naše máma byla spálená v plamenech a já se mám učit ? Jo a ještě brácha málem přižel o život kvůli jednomu drakovi a já se mám učit ! '' vyjel na učitele Kevin . -- Všichni se začli po nich koukat co to jak oten Kevin dělá , že si moc dovoluje ale nikdo mu to neřekl a Kevin se šel zase posadit. ,,No nic tak k tabuli půjde Samantha a ty mi dej žákovskou a já ti tam napíšu poznámku. '' Řekl učitel . -- Kevin mu přinesl žákovskou , učitel mu to tam napsal a Kevin šel zpět do lavice. ,,Tak začni Samantho. '' pobídl ji učitel . ,,......................................A toto je vše'' . Když to Samantha dořekla tak učitel ji řekl ,, správně za jedna''. -- crrrrrrrrrrrrrrrrr , crrrrrrrrrrrrrrrrrr , crrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Zazvonilo a všichni se rozeběhli. ,,Marceli půjdeme za mámou do nemocnice ? '' Zeptal se ho Kevin . ,,Jasně pojď.'' .--- Kluci šli a došli do nemocnice. ,,Dobrý den koho hledáte ?'' zeptala se sestra. ,, Hledáme naši mámu Irenu Písečnou.'' Řekli kluci. ,, Ano ta leží na pokoji č. 142 . '' řekla sestra. --Když kluci došli do máminýho pokoje tak uviděli jak má máma spálenej obličej a máma je uviděla a povídá : ,,Ahoj kluci . Jak se máte ?'' zeptala se jich . ,,Ahoj mami , máme se dobře . Budeš zdravá ? '' Zeptali se ji kluci. ,,Ano , budu ale tu popáleninu budu mít už na furt.'' řekla máma. ,, To nám nevadí ! Hlavně , že budeš s náma doma a mi se tam o tebe postaráme. '' řekli ihned kluci najednou. ,,To sem ráda kluci moji zlatí . '' Řekla máma. ,,Tak mi už půjdeme , sestra nám říkala , že máme za chvíli odejít , protože půjdeš odpočívat.'' řekli kluci. ,,Tak jo, dejte mi pusu , prosím.'' řekla máma . -- Kluci k ní přišli dali jí pusu a objali ji , rozloučili se a odešli.


KONEC !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lexi Lexi | E-mail | Web | 15. února 2013 v 16:10 | Reagovat

Super konec =)

2 TeRiRi TeRiRi | Web | 15. února 2013 v 16:11 | Reagovat

[1]: dík =D

3 Lily Lily | Web | 16. února 2013 v 19:26 | Reagovat

Moc pěkné :-) A chtěla jsem ti oznámit, že jsem se vrátila z hor, takže už zase budu obíhat každý den. Těším se na další část!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama