Dragon world 2.část

2. února 2013 v 11:36 | TeRiRi |  TeRiRi píše
Najednou se Marcel zastavil a povídá ,, počkej , něco na mě funí '' . ,, Neotáčej se '' Řekl Kevin vystrašeným hlasem .-- Byl za nima drak a ten už na ně chtěl vystřelit oheň a sežrat je . ,,Ale utíkej !!!!'' Zakřičel na něj Kevin .-- Kluci se rozběhli a utíkali ale drak jim letěl stále na paty . ,,Už sme tu , ještě kousínek '' . Řekl Marcel . ,,Uff , dali sme to '' . Povídá Kevin . ,,Jo a teď už domu '' . -- Kluci šli domů a už na ně volá mamka z okna ,,Kde jste tak dlouho ?! '' Marcel a Kevin odpověděli ,, Ztratili sme dojem o čase '' . -- Mamka jen přikývla a usmála se . -- Kluci běželi teda domu se umít a najíst . ,, Co máme k obědu ? '' Zeptal se Marcel . ,, Kuře'' povídá mamka . -- Kluci se pustili do dobrého jídla a když se najedli tak řekli mamce ,, Mami ? '' Zeptali se kluci . ,,Ano ? '' Odpověděla mamka . ,,No , my sme se šli hrát ven a uviděli jsme ......... '' Marcel nestihl ani doříct a Kevin mu skočil do řeči . ,,Lysku ! Toho ptáka. '' Dopověděl Kevin . ,,No tak to je hezké , běžte do pokoje a odpočinte si . '' Pověděla mamka . -- Kluci mezitím šli do pokoje . ,,Co tě to napadlo , si blbej ?! '' Povídá Kevin Marcelovi . ,,No tak promiň , no .'' Povídá Marcel . ,,Jestli to někomu vykecáš tak tě zmlátím tak , že už se nikdy nepostavíš ! '' Zakřičel Kevin na Marcela . ,,Promiň , budu si dávat bacha na pusu . '' Povídá Kevin . ,,No to bych ti radil '' . Povídá Kevin .

PO 20 MINUTÁCH :

,,Jdeme do toho Dračího světa ? '' Zeptal se Marcel . ,,Jo , pojď .'' -- Kluci došli k jeskyni , vstoupili do ni a strážcovi ukázali odznak . ,,Jděte'' Povídá strážce . ,,Hele , Kevine co máme teďka za hodinu ? '' Povídá Marcel . ,,Nevím , ale doufám , že nebudeme mít tu drakolopii u té sem fakt nezabodoval . ''Povídá Kevin . ,,Počkej , kouknu se na rozvrh . '' Povídá kevin . ,,Máme chytání draka ?! '' Vykřikl Kevin . - Marcel jen pokrčil rameny a kouknul se na něj . ,, Tak jdem . '' Povídá Marcel . -- Zrovna zazvonilo a učitelka Suendronová začala vysvětlovat jak si ho mají chytit . ,, Tak žáci . Chytání draka není vůbec lehké . Vy postupně půjdete tady za to průhledné sklo a tam je nejvíc draků . Pravého draka poznáte tak , že se vás bude snažit zabít . '' Řekla postupně učitelka Suendrová . ,,Tak první půjde třeba Olívie '' Řekla učitelka . -- Olívie vešla do místnosti a jeden červenej ohnivej drak se ji pokoušel zabít ale ona mu stihla skočit na záda a zatahat ho za uši . ,,Správně ! Když draka zataháte za uši tak to znamená , že vám už je věrný navždy . '' Řekla učitelka . ,,Další jde Marcel . '' Marcel tam vystrašeně vstoupil a zrovna na něj vyrazil modrej drak . Marcelovi se ho povedlo ho chytit ale potom spadl a drak byl moc velký tak ho schodil a Marcel ho nestihl poplácat . ,,Auuuu ! Mám něco zlomenýho ! Pomoc ! '' Křičel Marcel bezbraně . ,,Počkej jdu tam pro tebe Marceli ! '' Zakřičel Kevin . ,,Ne ! '' Kičela na něj učitelka . ,,Ale vždyť ten drak ho zabije ! '' Křičel na ni Kevin . -- Učitelka se na něj koukala a potom mu řekla ,, Jdi '' . ,,Co ? '' Ptal se Kevin . ,, Pomoc mu ! '' Řekla učitelka . -- Kevin běžel za Marcelem a podařilo se mu ho od tamtud vytáhnout . ,,Dobrý , všechno už je dobrý '' . Uklidňoval Kevin Marcela . ,,Máte tady ošetřovnu ?'' Zeptal se Kevin . ,,Ano , máme . Je nakonci chodby a potom zahni do prava a tam zaťukej na dveře , otevře ti sestra . '' Odpověděla učitelka . ,,Děkujeme'' poděkoval Kevin .POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ .
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lexi Lexi | E-mail | Web | 2. února 2013 v 18:37 | Reagovat

Jo, začínám číst tuto povídku. Je moc zajímavá a těším  se na další díl ;D Snad tomu Marcelovy nic nebude :/

2 pokemonek-787 pokemonek-787 | Web | 2. února 2013 v 19:40 | Reagovat

Ať má zlomený žebro nebo nohu... *Ruce má epnutý.* Kdbych tu povídku pasl já byla by tam už krev. Dobrý aposn že už máš uvozovky dole a pak až nahře.

3 Lily Lily | 3. února 2013 v 20:51 | Reagovat

Moc pěkná povídka. Těším se na další část. :-)

4 TeRiRi TeRiRi | Web | 4. února 2013 v 14:31 | Reagovat

[1]:dík další  díl bude dnes

[2]: :D

[3]: díky další díl bude již dnes

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama