Únor 2013

deník - 22.2.2013

22. února 2013 v 15:19 | TeRiRi |  deník
Milí deníčku,
všem mím návštěvníkům se moc a moc omlouvám za to , že jsem tu nebyla jak dlouho a také sem vůbec ale vůbec neobíhala. Neměla jsem moc náladu.(to snad věčina z vás chápe , ne?) Dneska ještě doufám stihnu oběhnout affs a potom si najdu nějaký dess abych neměla tenhle. (moc se mi nelíbí). A nakonec musím na plavčo =). Možná dnes nebo zítra (zítra asi ne , protože jdeme s taťkou na hory) napíšu novou kapitolu Dragon World. Nevím zda budu psát ten londýnský hřbitov , protože mě stále nenapadá jak to mám napsat. Zkusím vám z těch hor udělat pár foteček. (Ale nesmím zapomenout nabýt foťák =D). Taťka také koupil novou telku a ani nevěděl , že je to 3D telka =D. Mno musel koupit brejle , protože nám je k té telce nedali. Mám v pokojíku new telku a pc =D. Toto je plán co chci stihnou za Únor a za Březen :

 • udělat grafickou usoutěž
 • napsat oblíbené blogy (moje)
 • napsat něco o žraloku lidožravém
 • dát sem další outfit.
 • Nastavit new dess
 • Vylepšovat vše na blogu
 • Udělat další 2 kapitoly pro Dragon World
 • udělat RPG hru (na blog.cz) bude o HP dám sem potom také odkaz na stránku - http://www.e-bradavice.estranky.cz/
 • Odvážit se a říct jednomu klukovi z tréninků , že se mi líbí
 • Dneska si chci koupit chipsy (držte mi palce ať není zavřenej krám =D)
 • Dát si o jarních prázdninách babiččiny buchty s povidlama =) (sou strašně dobré)

jo a ty jarní prázdniny máme : od 11.3. do 18.3. takže do té doby tu nebudu psát a nebudu obíhat affs !
Tak a to je vše já jdu najít ten new dess =)

valentýnská bleskovka

15. února 2013 v 15:57 | TeRiRi |  bleskovky , poznávačky

1.s kým si oslavila Valentýn ?
2.Co ti dal/a
3.Byl/a jsi se svím/svou milovanou/milovaným ?
4.Dal/a ti růžičku nebo ještě něco víc ?
5.Byl ten Valentýn podle tvých představ?
6.Oslavovali ste doma nebo v restauraci ? (jestli někde jinde tak napiš kde)

no a beru první 3 . Platí tato bleskovka pouze na dnešek do 19:40 ! =D

Dragon world 4.část

15. února 2013 v 15:45 | TeRiRi |  TeRiRi píše
,,Pojď bráško .'' Řekl Kevin Marcelovi . ,,Kam??'' Zeptal se Marcel . ,, Půjdem do dračího světa , tam se alespoň uklidníme a přestaneme na to myslet , OK ?'' Řekl Kevin . ,,Ok'' Řekl Marcel .

PO 10 MINUTÁCH :

,,Tak sme tu . '' Řekl Kevin . ,,Jo sme'' Řekl poklesným hlasem Marcel . -- Kluci ukázali strážcovi odznak a vstoupili do Dračího světa. ,, Co máme za hodinu ? '' Zeptal se Kevin Marcela . ,,Drakolopii '' Odpověděl . ,,Super ! '' Zakřičel Kevin . ,,To se raduješ? '' Zeptal se Marcel . ,,Ale ne , já jsem naštvanej ! '' Řekl Kevin ,, A proč ?'' Zeptal se Marcel. ,,No , protože mi tento předmět vůbec nejde a jestl imě ten blbej učitel zase vyvolá tak ho asi zabiju !!''Vysvětloval Kevin . ,,Aha'' jen mu tak přikývl Marcel. ,, crrrrrrrrrr crrrrrrrrrr crrrrrrrrr crrrrrrrrrr !!!! '' Zazvonil zvonek. ,,Ježiš zvoní pojď měli by sme jít'' . Řekl Marccel. ,, jO JDEM'' Přikývl Kevin. ,,Tak děti posaďte se !'' zakřičel učitel na drakolopii.,, K tabuli Kevin ! '' řekl učitel. ,,Pane učiteli ,proč zas já ? Já se nemám vůbec čas se to doučit . Naše máma byla spálená v plamenech a já se mám učit ? Jo a ještě brácha málem přižel o život kvůli jednomu drakovi a já se mám učit ! '' vyjel na učitele Kevin . -- Všichni se začli po nich koukat co to jak oten Kevin dělá , že si moc dovoluje ale nikdo mu to neřekl a Kevin se šel zase posadit. ,,No nic tak k tabuli půjde Samantha a ty mi dej žákovskou a já ti tam napíšu poznámku. '' Řekl učitel . -- Kevin mu přinesl žákovskou , učitel mu to tam napsal a Kevin šel zpět do lavice. ,,Tak začni Samantho. '' pobídl ji učitel . ,,......................................A toto je vše'' . Když to Samantha dořekla tak učitel ji řekl ,, správně za jedna''. -- crrrrrrrrrrrrrrrrr , crrrrrrrrrrrrrrrrrr , crrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Zazvonilo a všichni se rozeběhli. ,,Marceli půjdeme za mámou do nemocnice ? '' Zeptal se ho Kevin . ,,Jasně pojď.'' .--- Kluci šli a došli do nemocnice. ,,Dobrý den koho hledáte ?'' zeptala se sestra. ,, Hledáme naši mámu Irenu Písečnou.'' Řekli kluci. ,, Ano ta leží na pokoji č. 142 . '' řekla sestra. --Když kluci došli do máminýho pokoje tak uviděli jak má máma spálenej obličej a máma je uviděla a povídá : ,,Ahoj kluci . Jak se máte ?'' zeptala se jich . ,,Ahoj mami , máme se dobře . Budeš zdravá ? '' Zeptali se ji kluci. ,,Ano , budu ale tu popáleninu budu mít už na furt.'' řekla máma. ,, To nám nevadí ! Hlavně , že budeš s náma doma a mi se tam o tebe postaráme. '' řekli ihned kluci najednou. ,,To sem ráda kluci moji zlatí . '' Řekla máma. ,,Tak mi už půjdeme , sestra nám říkala , že máme za chvíli odejít , protože půjdeš odpočívat.'' řekli kluci. ,,Tak jo, dejte mi pusu , prosím.'' řekla máma . -- Kluci k ní přišli dali jí pusu a objali ji , rozloučili se a odešli.


KONEC !

15.2.2013 - deník

15. února 2013 v 15:12 | TeRiRi
Milí deníčku.
Dnes už konečně nejsem nemocná a tak budu na pc psát déle a hned i oběhnu affs . =) . Moc se jim omlouvám , i vám čtenářům. Dneska zveřejním další kapitolu od příběhu Dragon world . Už mám napsanej i londýnskej hřbitov ale není to moc vypilovaný takže by se vám to asi moc nelíbilo. Jinak na Lady popular - fashion arena už sem konečně na 10 levelu (tak jo nebudu vám lhát =D sem na 9 ale už jen pár bodíků a mám tam 10 !) jmenuju se tam : TeRiRi . Jinak se už nemůžu dočkat na zejtřek , protože bude přihláška na Bradavickou školu. (hra stránka zde : bradavice.eu) . Budu se tam jmenovat : Tasha Tess Dewgong. Zejtra tu i přidám životopis. Měli jsme totiž vypracovat nějakou esej na téma : MŮJ KOUZELNICKÝ ŽIVOTOPIS . měla mít alespoň 15 řádků. Po 2 řádu už sem nevěděla co napsat =D . Věřte nebo ne , já se normálně těším do školy i když mi kámoška říkala jak je to tam teď strašný . Prý učitelka furt zkouší a dětska dostávají samí 4 a 5 . No co a já ještě ani nemám projekt kterej nám učitelka zadala na 21.2.2013 =D . Brácha dneska vstával v 8:00 =D (budila sem ho já =D) a odešel do školy v 8:47 . =D . Taťka už mi dovolil abych se převlíkla a v pokoji mám pc takže tady na něm sem =D . Byla jsem zase sama doma a slyšela (zase) nějaký zvuky jako kdyby u nás někdo doma chodil a jako kdyby tam někdo mluvil. Já sem se málem počůrala strachy =D. To je s toho , že jsem včera večer koukala s mamkou na telku na novu na kriminálku =D . Ale potom sem usnula tak kdo se na to koukal ? Prosím ať mi ten kdo se na to koukal napíše jestli vážně tu rodinu zabila ta ženská nebo jak to bylo =D . Já jsem ty zvuky slyšela také včera a když sem to říkala bráchovi tak on takový : a šla jsi za těma zvukama . A já mu na to : Ne nejsem cvok ! =D já chci žít ! =D . A mamka : to byli sousedi . A já na to : to sem si mola myslet. No co jsem blondýna =D . (to je doopravdy , že jsem blondýna. Včera se taky taťka vrátil z Kotnova. Byl tam s ostatníma vojákama (ano můj táta je voják) převízt tank . Vyfotil i nějaký fotky =D . Tak to je vše co bych sem už napsala . Jdu dodělat Dragon world 4 a udělat si ten 10 level na lady popular ! =D . Jo a ještě jak ýje lepší dess tento :nebo ten co mám teď ??

project - 10 Day challenge

10. února 2013 v 13:45 | TeRiRi |  projekty
den 1. -deset měst které bych chtěla navštívit a proč .
den 2. -devět věcí co si chci koupit .
den 3. -osm zvířat které mám ráda a proč .
den 4. - sedm oblíbených barev a proč.
den 5. - šest oblíbených plemen koní a proč je mám ráda
den 6. - pět oblíbených ras psů a proč sou mé oblíbené.
den 7. -čtyři oblíbená jídla a co v nich je
den 8. - tři nejlepší zážitký a kde sem je prožila
den 9. - dva nekrásnější sny a co v nich bylo .
den 10. - jedna moje nejoblíbenější kniha co jsem přečetla a co v ní bylo a proč mě to bavilo .


den 1. -deset měst které bych chtěla navštívit a proč .
jako první bych asi chtěla navštívit Paříž , protože bych chtěla vidět tu eiffelovu věž a chtěla bych ochutnat nějaký jídlo . Chtěla bych tam strávit Silvestr . To musí být teprve něco . Eiffelova věž je rozsvícená . A prostě nádhera.
Jako Druhý bych chtěla navštívit New yourk ale nechtěla bych tam být když by tam bylo zrovna tornádo nebo potopa .Jo a chtěla bych tam jet , protože to je město které nikdy nespí =D ne kvůli tomu ne ale kvůli tomu , že bych chtěla vědět jak to tam vypadá . Chtěla bych si také vyfotit sochu svobody . =D
Za třetí bych chtěla jet asi do Francie , protože mě Francie láká nevím proč ale láká mě .
Za čtvrté bych chtěla jet do Portugalska , protože bych se tam koupala v moři jedla jejich jídla a ubytovala se v hotelu =D
Za páte bych chtěla jet na Nový Zéland , protože bych tam chtěla vidět ty hory a kopce a to moře co tam je =)
Za šesté bych chtěla jet do Afrika a pomoct dětem a všem . (to je důvod)
Za sedmé bych chtěla jet na Hawai a zatancovat si tam s tanečnicema tanec Hula Hula =D
Za osmé bych chtěla na Madagaskar a potkat lva ALexe =D
Za deváté bych chtěla do Číny a navštívit chrám Tchai-pei
Za desáté (konečně) bych chtěla jet do Řecka nevím proč ale prostě bych tam chtěla .


Udělej si jednoduchý dort :))

9. února 2013 v 18:54 | TeRiRi |  recepty od TeRiRi
Chceš si udělat svůj vlastní jednoduchej dort který bude hotov za 5-10 minut ? Tak si toto přečti a dozvíš se jak to dělá TeRiRi !POTŘEBUJEŠ :
hluboký talíř
jogurt dle tvé chuti
piškoty
jahody (ten kdo chce)
šlehačku
zakysaná smetana


Postup :
Vezmeš si hluboký talíř a piškoty . Piškoty dáš dokola do hlubokého talíře a potom vezmeš jogurt . Jogurt pomalu vleješ do talíře , ale nesmí to být za piškotama nebo na piškotech .Potom vezmeš zakysanou smetanu a dáš to na piškoty . Potom si vezmeš jahodu a dáš to pomalu do toho jogurtu třeba na střed . Potom si vezmeš šlehačku a uděláš si tam nějaké ty ozdoby okolo jahody . A nakonec , alespoň na 1.hodinu strčíš do ledničky a máš to =) .

Outfit 0.1

9. února 2013 v 15:12 | TeRiRi |  clothing

Super outfit , hned bych si koupila

PS : už nejsem nemocná ! :)) To byla asi nějaká 3 hodinová nemoc :D

Deník - 9.2.2013

9. února 2013 v 9:15 | TeRiRi |  deník
Milí deníčku. Mám teplotu 37.4 takže možná něco napíšu sem na blog ale možná ne. Jinak sem včera měla plavání a bolela mě hlava už od rána :-( . Takže affs nenapíšu na blog , protože mi to tu na mobilu nejde . Včera sem také dostala do pokojíčku novou telku z obýváku. A právě teď se koukám na hbo na auta 2 . Tak papa ! :-)

Londýnský hřbitov - úvod

7. února 2013 v 14:45 | TeRiRi |  TeRiRi píše

ÚVOD K PŘÍBĚHU LONDÝNSKÝ HŘBITOV .

hlavní postavy :
Romana (věk : 16) Petr (věk : 17)

kolik bude kapitol :
nevím :))

popis :
Jednou se jedna holka a kluk potkali v baru ,zamilujou se a když jim bylo zrovna nejlíp stala se nehoda . Zemřela Petrova máma na vážnou nemoc . Jeho mámu pohřbili na londýnském hřbitově . Romaně se tam moc nechtělo , protože si zrovna ten den četla v časopise o tom hřbitově , že tam prý je upír který zabíjí . Petr ji ale donutil a šel snima i Romany pes Ňufka . Ten bohužel nedopadl dobře .

bude to :
romantika + drama

Lily - minulý život

6. února 2013 v 13:42 | TeRiRi |  minulé životy
Datum narození :
15.2.2001

V minulém životě jste se narodil(a) :
28.9.1067

a zemřel(a) jste
26.4.1097
(ve věku 30 let.)

Byl(a) jste pravděpodobně
Zlatník

a žil(a) jste na místě zvaném
" Kypr "NEVJEŠTÍM JÁ ! :))

deník - 5.1.2013

5. února 2013 v 19:39 | TeRiRi |  deník
Milý deníčku ,
Dnes 5.1.2013 sme byli na turnaji ve vybice . Moc dobře sme nedopadli , protože tam byli strašně silný týmy ale dali sme do toho co sme mohli + 1 tým podváděl (podle některých) . Když sme hráli první zápas tak tam byl i můj kamarád Tobiáš . Vůbec si mě nevšimnul a to sme se zrovna rozběhali a mě bylo tak blbě . Uviděl mě až když sme ten zápas dohráli . Hráli sme celkem 6 zápasů a dva z nich sme vyhráli jeden byl remíza a ty další tři sme prohráli . Ale to neva , důležitý je se zůčastnit a ne vyhrát . Jinak ten můj kámoš skončil ze svým týmem na 3. místě . Když sme s toho zápasu dorazily zpět do školy tak na nás čekal tak dobrej oběd . Měli sme bavorské vdolečky . =) . Potom sme se odebrali do jedné třídy a tam sme si hráli . Na konci sme si zahráli slovní fotbal a já jsem měla jít na písmeno E a zrovna mě nic nenapadlo :( :) . (např.: ementál , eskymo , elektrika , ekonomika , ekologie atd.) Potom sem dorazila domu a mamča mě poslala pro colu a pro chleba . A zejtra se vrhnu na trénink a zkusím napsat další kapitolu k Dragon world . Jo a ještě začnu psát další příběh tak bych chtěla pomoct jestli to má být jednorázovka nebo na pokračování (a ještě jakej název) . Hi ! :))

hodnotím - Ejmí

5. února 2013 v 15:17 | TeRiRi |  TeRiRi hodnotí blogy
ohodnocený blog : familli.blog.cz
 • první dojem
svět pokemonů :)) mám ráda :)) body : 3 z 3

 • komenty
jo máš jich tam hodně . Nebyla jsem na tvém blogu poprvé . ;) body : 3 z 3

 • aktivnost blogu
dobrá dnes si napsala i v 0:42 :D body : 3 z 3

 • autorka blogu
hodná , dobrá . Na nikoho moc nevyjíždí . body : 3 z 3

 • dess
pěkný :)) PS : Kdo ti ho dělal ?? :D body 3 z 3CELKEM BODŮ : 15 Z 15

GRATULUJU !

Dragon world 3.část

4. února 2013 v 20:38 | TeRiRi |  TeRiRi píše
Ťuk , ťuk , ťuk . Zaklepal Kevin na dveře . -- Otevřela jim sestra Elis . ,,Dobrý den , co si přejete , stalo se vám něco ?'' Ptala se sestra . ,, No , prosím tady mému bratrovi . My sme byli na hodině kde se chytaj draci a tady brácha z toho draka spadl a má asi něco zlomeného , moc ho to bolí . '' Povídá Kevin . ,,Pojď ke mě já se o tebe postarám . '' Řekla Marcelovi sestra . -- po 10 minutách sestra otevřela a řekla Kevinovi a Marcelovi , že je v pohodě ale má naražené žebra . ,,Děkujeme sestro Elis. '' -- Zrovna zazvonilo a my sme šli domů . ,,Kluci !'' Zavolala na nás Olívie se Samanthou . ,,Tak jak to dopadlo ?'' Ptala se Samantha . ,,Si v poho Marceli ? '' Zeptala se Samantha . ,,Jo jsem mám jen naražené žebro'' . Odpověděl Marcel . ,,A co ty Samantho ? Chytla sis draka ? '' Zeptali se kluci . ,,Jo pojmenovala sem ho Juga. '' Odpověděla Samantha . ,,A já jsem ho pojmenovala Dragon '' Řekla Olívie . ,,My už musíme jít domů , máma nás už shání'' . Pověděli kluci . ,, My domů nemůžem , nám totiž zemřeli rodiče v autonehodě . '' Řekla Samantha a Olívie . ,,To je nám moc líto a vy ste sestry ? '' Zeptal se udiveně Kevin . ,, Jo , jsme . '' Oddpověděla Olívie . ,,Aha tak to jo , my už musíme jít . Zatím ahoj .'' Pověděli kluci . ,,Ahoj'' řekli holky . -- Když kluci došli domů tak uviděli u domu záchrannou službu , policii a hasiče . ,, Co se stalo !? '' Vykřikl Kevin . ,, Poběž Marceli ! '' -- Marcel běžel za Kevinem a vsoupili do domu kde bylo všechno spálené na popel . Záchranáři vyšli s jejich matkou ven . Matka bohužel nevyvázla bez zranění a teď v nemocnici bojuje o život . ,,Co se stalo ? Kde je máma ? '' Ptal se smutným výrazem Marcel Záchranáře . ,,Bohužel vaše matka vařila oběd a zapoměla vypnout sporák . Potom si šla lehnout a mezitím oheň se všude dostal a vyhořel vám dům . '' Odpvěděl záchranář . ,, A můžeme jít se na ní kouknout ? '' Zeptal se Marcel . ,,No , až bude mamince lépe . To bude asi za 2 dny . '' Odpověděl záchranář . ,,Aha , tak to jo . Děkujeme a prosíme vás uzdravte ji . '' Řekl Marcel . ,,Budeme se snažit . ''


POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ .

Deník - 4.1.2013

4. února 2013 v 20:22 | TeRiRi |  deník
Milý deníčku ,
Dnes sem byla na tréninku (plavání) . Plavali sme na příč pod vodou a já jsem to dal :)) . Bráchovi je už od předvčerejška blbě . Má vysoké teploty , bolí ho hlava a v krku -- má chřipku . Jinak sme dneska ve škole byli také jako vždy poučeni a BOZP (bezpečnost ve škole) . Byli jsem dneska u zubaře na rovnátka . Sestra mě píchla do dásně omylem a tak mi tekla krev ale nic vážného to nebylo . Ve škole fajn jen sme se přesazovali a já sedím z Martinem hned naproti učitelky :( . Furt mě vyvolávala a když sem něco nevěděla začala na mě řvát . No a jinak zejtra jedu na turnaj ve vybice a dneska sme poslední hodinu cvičili i když sme neměli tělák a zejtra tělák asi odpadne , protože jedem na ten turnaj a vrátíme se někdy okolo 14:00 neboli 13:00 . Tak jinak se hezky vyspěte a ještě jdu napsat další kapitolu Dragon world.

Realita vs fantazie

4. února 2013 v 15:05 | TeRiRi |  TT - téma týdne

REALITA VS FANTAZIE


všichni z nás už určitě slyšeli nebo četli slovo realita a fantazie . Fantazie pomáhá člověku uniknout z REALITY . Je to vlastně jeho svět . Někdy mám vážně ráda fantazii . Někomu se třeba ve fantazii může zdát , že letí na pegasovi nebo běhá s jednorožcem . Ale narozdíl od fantazie existuje i realita . Jsou dva druhy reality (podle mě) je to realita špatná a realita dobrá . Nejvíc mi vadí , že když se probudím vstanu a myslím si , že je všechno v pohodě tak to ve skutečnosti není např.: naši se hádají , pohádám se s kamarádama , dostanu špatné známky ve škole , vyvedu nějak pitomost a rodiče mě za to zabijou . Ale za to ve fantazii je všechno v pohodě . Je to prostě váš svět , řídíte si ho sami a ne hádkama , urážením či ponižováním . Vím že tento článek je moc krátký ale napsala sem vše co jsem chtěla k tomuhle článku Realita vs Fantazie ! :)

Deník - 3.1.2013

3. února 2013 v 21:22 | TeRiRi |  deník
Milý deníčku, Teď píšu na blog mobilem a tak nemůžu bohužel odpovědět lily. Tak lily do affs tě BERU. Jinak také děkuju za pochvalu blogu . Tak a teď už k deníčku. Včera mi maminka koupila za vízo takové 2 sady vyrábění . Dnes sem si teda ozdobila nějaký ty tašky a jeden obal na pohlednice. Teď se jdu koukat na nickleodeon na avatara enga . Papa , dobrou noc !

Dragon world 2.část

2. února 2013 v 11:36 | TeRiRi |  TeRiRi píše
Najednou se Marcel zastavil a povídá ,, počkej , něco na mě funí '' . ,, Neotáčej se '' Řekl Kevin vystrašeným hlasem .-- Byl za nima drak a ten už na ně chtěl vystřelit oheň a sežrat je . ,,Ale utíkej !!!!'' Zakřičel na něj Kevin .-- Kluci se rozběhli a utíkali ale drak jim letěl stále na paty . ,,Už sme tu , ještě kousínek '' . Řekl Marcel . ,,Uff , dali sme to '' . Povídá Kevin . ,,Jo a teď už domu '' . -- Kluci šli domů a už na ně volá mamka z okna ,,Kde jste tak dlouho ?! '' Marcel a Kevin odpověděli ,, Ztratili sme dojem o čase '' . -- Mamka jen přikývla a usmála se . -- Kluci běželi teda domu se umít a najíst . ,, Co máme k obědu ? '' Zeptal se Marcel . ,, Kuře'' povídá mamka . -- Kluci se pustili do dobrého jídla a když se najedli tak řekli mamce ,, Mami ? '' Zeptali se kluci . ,,Ano ? '' Odpověděla mamka . ,,No , my sme se šli hrát ven a uviděli jsme ......... '' Marcel nestihl ani doříct a Kevin mu skočil do řeči . ,,Lysku ! Toho ptáka. '' Dopověděl Kevin . ,,No tak to je hezké , běžte do pokoje a odpočinte si . '' Pověděla mamka . -- Kluci mezitím šli do pokoje . ,,Co tě to napadlo , si blbej ?! '' Povídá Kevin Marcelovi . ,,No tak promiň , no .'' Povídá Marcel . ,,Jestli to někomu vykecáš tak tě zmlátím tak , že už se nikdy nepostavíš ! '' Zakřičel Kevin na Marcela . ,,Promiň , budu si dávat bacha na pusu . '' Povídá Kevin . ,,No to bych ti radil '' . Povídá Kevin .

PO 20 MINUTÁCH :

,,Jdeme do toho Dračího světa ? '' Zeptal se Marcel . ,,Jo , pojď .'' -- Kluci došli k jeskyni , vstoupili do ni a strážcovi ukázali odznak . ,,Jděte'' Povídá strážce . ,,Hele , Kevine co máme teďka za hodinu ? '' Povídá Marcel . ,,Nevím , ale doufám , že nebudeme mít tu drakolopii u té sem fakt nezabodoval . ''Povídá Kevin . ,,Počkej , kouknu se na rozvrh . '' Povídá kevin . ,,Máme chytání draka ?! '' Vykřikl Kevin . - Marcel jen pokrčil rameny a kouknul se na něj . ,, Tak jdem . '' Povídá Marcel . -- Zrovna zazvonilo a učitelka Suendronová začala vysvětlovat jak si ho mají chytit . ,, Tak žáci . Chytání draka není vůbec lehké . Vy postupně půjdete tady za to průhledné sklo a tam je nejvíc draků . Pravého draka poznáte tak , že se vás bude snažit zabít . '' Řekla postupně učitelka Suendrová . ,,Tak první půjde třeba Olívie '' Řekla učitelka . -- Olívie vešla do místnosti a jeden červenej ohnivej drak se ji pokoušel zabít ale ona mu stihla skočit na záda a zatahat ho za uši . ,,Správně ! Když draka zataháte za uši tak to znamená , že vám už je věrný navždy . '' Řekla učitelka . ,,Další jde Marcel . '' Marcel tam vystrašeně vstoupil a zrovna na něj vyrazil modrej drak . Marcelovi se ho povedlo ho chytit ale potom spadl a drak byl moc velký tak ho schodil a Marcel ho nestihl poplácat . ,,Auuuu ! Mám něco zlomenýho ! Pomoc ! '' Křičel Marcel bezbraně . ,,Počkej jdu tam pro tebe Marceli ! '' Zakřičel Kevin . ,,Ne ! '' Kičela na něj učitelka . ,,Ale vždyť ten drak ho zabije ! '' Křičel na ni Kevin . -- Učitelka se na něj koukala a potom mu řekla ,, Jdi '' . ,,Co ? '' Ptal se Kevin . ,, Pomoc mu ! '' Řekla učitelka . -- Kevin běžel za Marcelem a podařilo se mu ho od tamtud vytáhnout . ,,Dobrý , všechno už je dobrý '' . Uklidňoval Kevin Marcela . ,,Máte tady ošetřovnu ?'' Zeptal se Kevin . ,,Ano , máme . Je nakonci chodby a potom zahni do prava a tam zaťukej na dveře , otevře ti sestra . '' Odpověděla učitelka . ,,Děkujeme'' poděkoval Kevin .POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ .

deník - 1.2.2013

1. února 2013 v 13:04 | TeRiRi |  deník
Milí deníčku ,
včera na pololetní vysvědčení sem dostala samé jedničky . Byla sem docela překvapená , protože na první pololetí mi vycházela z vlastivědy 2 a z přírodovědy také . No a dnes v 14:00 nebo ve 14:30 půjdeme s taťkou do města na pohár za odměnu . Vezmu si mobil a budu asi fotit . Jinak sme dostali úkoly :( a musím si je udělat asi ještě dnes . Také nám odpadlo plavání kvůli té pololetce :( .A v pondělí píšeme písemku z Ájiny tak to se taky musím doučit . Až se vrátíme dom tak sem dám možná ty fotečky . A už nemám co říct .


AHOJ !

Plyšový medvídek je kamarád :))

1. února 2013 v 12:34 | TeRiRi |  TT - téma týdne
Poznáváte ? Naše dětství . Já jsem sama ještě dítě a plyšový medvídek je můj nejlepší přítel . Můžeš mu povědět vše a on to nikomu neřekne ani pohádat se sním nejde , protože ta jeho roztomilá tvářička je prostě jedinečná . Plyšový medvídek je nejlepší kamarád . Stále při mě stojí v dobrém i v tom nejhorším . Najdeš v něm oporu . Když si s mým medvídkem lehnu a usnu tak se mi zdaj ty nejkrásnější sny v životě ale když sním nejsem tak mě pronásleduje noční můra . Mají různé barvy , můj má žluté tělíčko , modrý čumáček , modrou čepičku a modrý polštářek s nápisem love me . Jakého máš ty ?


bleskovka 0.1

1. února 2013 v 8:28 | TeRiRi |  bleskovky , poznávačky
a máme tu první bleskovku . Klik na celý článek.